10 powodów, dla których warto mieć krzesełko schodowe Acorn

Choć z perspektywy osoby zdrowej czasem trudno nam to sobie wyobrazić, osoby niepełnosprawne napotykają na bariery architektoniczne niemal wszędzie. Coś, co dla osoby zdrowej może być tylko małym podestem, dla osoby starszej często jest przeszkodą, niemożliwą do pokonania. Zdarza się, że osoby niepełnosprawne spotykają takie przeszkody we własnym domu, co powoduje ograniczenie ich możliwości. Jedną z opcji usunięcia barier jest montaż krzesła schodowego. Jest to rodzaj windy, która przemieszcza się wzdłuż schodów, pozwalając na transport osoby niepełnosprawnej pomiędzy piętrami. W dzisiejszym artykule przedstawimy 10 punktów, które dowodzą, że krzesełko schodowe Acorn to świetny wybór!

10-powodow-dla-ktorych-warto-miec-krzeselko-schodowe-Acorn

0 – jak zero zwrotów

Pierwszym z powodów jest bardzo wysoka jakość urządzeń. Świadczy o tym m.in. fakt, że w ubiegłym roku nasza firma Windy Schodowe nie zanotowała zwrotów ani reklamacji urządzeń firmy Acorn. Nasi klienci często podkreślają, że są zadowoleni z jakości oraz sposobu działania krzesełka. Bez wątpienia dowodzi to o wysokiej klasie urządzeń oraz jakości obsługi.

1 – jak pierwsze miejsce wśród krzesełek schodowych

Krzesła schodowe firmy Acorn to najpopularniejsze oraz najczęściej montowane windy schodowe w Polsce, a może i na świecie. Krzesełka są produkowane już od wielu lat, a każdy kolejny model jest rozwijany o nowe, jeszcze doskonalsze funkcje. Acorn Superglide 130 to obecnie najnowszy model, który cechuje wysoka jakość oraz uniwersalność.

Krzeselko-schodowe-Acorn-Superglide-130-lewa-strona-rozlozone-gorny-przystanek-szerokie-schody

2 – jak dwa dni na realizację

Procedura zamówienia montażu krzesełka schodowego powinna rozpocząć się od kontaktu z firmą Windy Schodowe. Po otrzymaniu niezbędnych informacji oraz zdjęć, przedstawiających klatkę schodową, specjaliści przystępują do wykonania wyceny oraz przygotowania realizacji. W sytuacji, kiedy klientowi zależy, aby montaż odbył się jak najszybciej, nasza firma jest w stanie wykonać go w ciągu 2 dni od pierwszego kontaktu.

3 – jak trzy lata gwarancji

Krzesła schodowe firmy Acorn to urządzenia najwyższej jakości, które od lat montujemy u klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że jest ono niezawodne i będzie służyło przez długi czas. Dlatego udzielamy aż 3 letniej gwarancji, również klientom prywatnym.

4 – jak cztery warianty montażu

Bariery architektoniczne występują nie tylko w postaci schodów wewnątrz domu. Dlatego, aby zapewnić klientom możliwość zniwelowania różnych barier, producent oferuje krzesełka schodowe, montowane w różnych warunkach. Krzesełko schodowe Acorn możemy zatem zamontować zarówno po lewej stronie schodów, jak i po prawej. Szyna, po której porusza się krzesełko najczęściej montowana jest do stopni, jednak w niektórych przypadkach istnieje również możliwość jej montażu do ściany. Ponadto dostępny jest także wariant krzesełka, które można zainstalować na zewnątrz.

5 – jak pięć gwiazdek

Opinie na temat urządzenia dostępne w Internecie często mają duże znaczenie przy procesie decyzyjnym. Dlatego prosimy naszych klientów, aby dzielili się swoimi opiniami oraz spostrzeżeniami, dzięki czemu ułatwiają wybór innym osobom. Najwyższa, pięciogwiazdkowa ocena jaką posiadamy jest dowodem na wysoką jakość oferowanych produktów oraz naszej obsługi.

6 – jak sześć metrów

Biorąc pod uwagę maksymalne obciążenie oraz maksymalny kąt nachylenia szyny jezdnej producent przewiduje, że może mieć ona długość aż do 6 metrów. Przeciętne schody nie przekraczają długości 5 metrów. Warto jednak wiedzieć, że w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość przedłużenia szyny jezdnej.

Krzeselko-schodowe-Acorn-Superglide-130-lewa-strona-rozlozone-dolny-przystanek-wewnatrz-widok-z-gory-dlugie-drewniane-schody

7 – jak siedmiodniowa dostępność

Krzesełko schodowe Acorn daje osobie z trudnościami w poruszaniu komfort oraz swobodę korzystania ze wszystkich kondygnacji domu. Powoduje, że użytkownik staje się niezależny, ponieważ samodzielnie, o każdej porze dnia i nocy może przemieszczać się po własnym domu, bez pomocy osób trzecich.

8 – jak osiem godzin montażu

Czas montażu krzesełka schodowego zależy od kilku czynników. Kluczowe jest m.in. podłoże, do jakiego jest montowane. Jeśli mamy do czynienia ze schodami drewnianymi to z pewnością montaż taki zajmie mniej czasu, niż w przypadku schodów kamiennych lub metalowych. Jednak pomimo to maksymalny czas, jaki zajmuje instalacja urządzenia, to 8 godzin. W praktyce jednak naszym montażystom zajmuje najczęściej około 4 godzin.

9 – jak dziewięć osób

Jesteśmy małą, ale bardzo zżytą ze sobą firmą. Nasi pracownicy to specjaliści, którym niestraszne żadne wyzwanie. Dzięki wzajemnemu wsparciu oraz dobrej organizacji pracy koszty utrzymania usług naszej firmy są na stosunkowo niskim poziomie. Sprawia to, że możemy oferować naszym klientom konkurencyjne ceny urządzeń oraz ich montażu.

Windy-schodowe-zespol-przy-pracy-krzeselko-schodowe-Acorn

10 – jak ponad dziesięć lat na rynku

Firma Windy Schodowe jest na rynku już od ponad 10 lat, co dowodzi zarówno o ogromnych potrzebach, jakie istnieją w naszej społeczności, ale także o wysokiej jakości, jaką gwarantujemy. Świadcząc usługi od tylu lat dobrze poznaliśmy już ten rynek, a dzięki temu z każdym rokiem możemy rozwijać się i oferować coraz to lepsze produkty i usługi.