Mała winda do biura – Stiltz Duo

Kiedy może się przydać mała winda do biura?
Winda do biura Stiltz Duo – zalety
Zajmuje bardzo mało miejsca
Niezwykle cicha praca urządzenia
– Szybki czas realizacji i błyskawiczny montaż
– Jaki system zabezpieczeń ma winda do biura?
Stiltz Duo – dobre rozwiązanie do biura

Kiedy może się przydać mała winda do biura?

Co zrobić, gdy jeden z pracowników złamał nogę i ma trudności w przejściu do gabinetu na piętrze? Co w sytuacji, kiedy zatrudnione są osoby, którym pokonywanie schodów sprawia trudność? Warto przygotować się na takie scenariusze i zastanowić się, jak ułatwić przemieszczanie się w biurze osobom z ograniczoną sprawnością. W takich przypadkach mała winda do biura jest rozwiązaniem, które warto rozważyć. Windy Stilitz to co prawda urządzenia przeznaczone do użytku domowego, ale mogą być też użytkowane przez jedną osobą w firmie. Urządzenia te nie powinny być użytkowane komercyjnie, ale z powodzeniem zaspokoją potrzeby pojedynczych pracowników. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o windach Stiltz Duo – urządzeniach likwidujących bariery architektoniczne w pracy. 

Winda do biura Stiltz Duo – zalety

Do najważniejszych zalet windy domowej Stiltz Duo należy jej kompaktowość i bardzo cicha praca. Te dwie cechy sprawiają, że jest optymalnym wyborem w miejscach pracy – jej użytkowanie nie będzie uciążliwe dla pozostałych pracowników. 

Zajmuje bardzo mało miejsca

Całkowita powierzchnia zajęta przez windę to tylko 0,8 m² – zmieści się więc w każdym, nawet niewielkim, pomieszczeniu. Można ją zamontować zarówno w pomieszczeniu biurowym, jak i na klatce schodowej (o ile jest tam wystarczająco dużo wolnej przestrzeni). Najbardziej dyskretne rozwiązanie to montaż windy w schowku, np. w szafie. Urządzenie będzie praktycznie niewidoczne i w żaden sposób nie wpłynie na aranżację przestrzeni biurowej. Warto pamiętać, że winda Stiltz Duo może wjechać na wysokość nawet 4.5 metra.

Niezwykle cicha praca urządzenia  

Praca windy domowej jest bardzo cicha i z pewnością nie będzie przeszkadzać innym osobom w biurze skupionym na swojej pracy. Silnik napędzający windę ukryty jest w górnej części urządzenia. 

Szybki czas realizacji i błyskawiczny montaż 

Czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 6 tygodni. Z kolei sam montaż w biurze trwa tylko jeden dzień, co sprawia, że prace remontowe nie są uciążliwe dla zespołu. Przed rozpoczęciem pracy przez ekipę montażową, należy wezwać profesjonalnego wykonawcę, aby przygotował odpowiedni otwór w suficie. Nasi specjaliści udzielą wszelkich wskazówek i dokładnie poinstruują, na czym polega to zadanie. 

Łatwa obsługa windy do biura

Winda biurowa zasilana jest ze standardowego gniazdka elektrycznego, jakich z pewnością wiele w każdym miejscu pracy. Intuicyjny panel sterowania sprawia, że obsługa nie sprawia żadnych trudności i nie wymaga przeszkolenia. Oprócz przycisków panelu sterowania, windę można obsługiwać za pomocą jednego z dwóch dołączonych pilotów na baterie. 

Jaki system zabezpieczeń ma winda do biura?

Odpowiednio zaprojektowany zestaw czujników gwarantuje, że urządzenie będzie pracowało w bezpieczny sposób. Sensory optyczne windy Stilitz Duo nieustannie kontrolują trasę windy i sprawdzają, czy nie ma na niej żadnych przeszkód. Z kolei zainstalowana waga poinformuje, kiedy zostanie przekroczone maksymalne obciążenie windy. A dodatkowy akumulator umożliwia korzystanie z urządzenia nawet podczas awarii zasilania. 

Stiltz Duo – dobre rozwiązanie do biura

Winda biurowa Stiltz Duo to wygodne rozwiązanie, które ułatwi pracownikom z ograniczoną mobilnością poruszanie się w biurze. Niewielkie wymiary i cicha praca urządzenia sprawiają, że użytkowanie go obniży komfortu pracy pozostałych osób w pomieszczeniu. W firmie Windy Schodowe zajmujemy się kompleksowym doradztwem i przygotowujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.