Mała winda do biura – Stiltz Duo

Kiedy może się przydać mała winda do biura?
Winda do biura Stiltz Duo – zalety
Zajmuje bardzo mało miejsca
Niezwykle cicha praca urządzenia
– Szybki czas realizacji i błyskawiczny montaż
– Jaki system zabezpieczeń ma winda do biura?
Stiltz Duo – dobre rozwiązanie do biura

Kiedy może się przydać mała winda do biura?

Co zrobić, gdy jeden z pracowników złamał nogę i ma trudności w przejściu do gabinetu na piętrze? Co w sytuacji, kiedy zatrudnione są osoby, którym pokonywanie schodów sprawia trudność? Warto przygotować się na takie scenariusze i zastanowić się, jak ułatwić przemieszczanie się w biurze osobom z ograniczoną sprawnością. W takich przypadkach mała winda do biura jest rozwiązaniem, które warto rozważyć. Windy Stilitz to co prawda urządzenia przeznaczone do użytku domowego, ale mogą być też użytkowane przez jedną osobą w firmie. Urządzenia te nie powinny być użytkowane komercyjnie, ale z powodzeniem zaspokoją potrzeby pojedynczych pracowników. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o windach Stiltz Duo – urządzeniach likwidujących bariery architektoniczne w pracy. 

Winda do biura Stiltz Duo – zalety

Do najważniejszych zalet windy domowej Stiltz Duo należy jej kompaktowość i bardzo cicha praca. Te dwie cechy sprawiają, że jest optymalnym wyborem w miejscach pracy – jej użytkowanie nie będzie uciążliwe dla pozostałych pracowników. 

Zajmuje bardzo mało miejsca

Całkowita powierzchnia zajęta przez windę to tylko 0,8 m² – zmieści się więc w każdym, nawet niewielkim, pomieszczeniu. Można ją zamontować zarówno w pomieszczeniu biurowym, jak i na klatce schodowej (o ile jest tam wystarczająco dużo wolnej przestrzeni). Najbardziej dyskretne rozwiązanie to montaż windy w schowku, np. w szafie. Urządzenie będzie praktycznie niewidoczne i w żaden sposób nie wpłynie na aranżację przestrzeni biurowej. 

Niezwykle cicha praca urządzenia  

Praca windy domowej jest bardzo cicha i z pewnością nie będzie przeszkadzać innym osobom w biurze skupionym na swojej pracy. Silnik napędzający windę ukryty jest w górnej części urządzenia. 

Szybki czas realizacji i błyskawiczny montaż 

Czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 6 tygodni. Z kolei sam montaż w biurze trwa tylko jeden dzień, co sprawia, że prace remontowe nie są uciążliwe dla zespołu. Przed rozpoczęciem pracy przez ekipę montażową, należy wezwać profesjonalnego wykonawcę, aby przygotował odpowiedni otwór w suficie. Nasi specjaliści udzielą wszelkich wskazówek i dokładnie poinstruują, na czym polega to zadanie. 

Łatwa obsługa windy do biura

Winda biurowa zasilana jest ze standardowego gniazdka elektrycznego, jakich z pewnością wiele w każdym miejscu pracy. Intuicyjny panel sterowania sprawia, że obsługa nie sprawia żadnych trudności i nie wymaga przeszkolenia. Oprócz przycisków panelu sterowania, windę można obsługiwać za pomocą jednego z dwóch dołączonych pilotów na baterie. 

Jaki system zabezpieczeń ma winda do biura?

Odpowiednio zaprojektowany zestaw czujników gwarantuje, że urządzenie będzie pracowało w bezpieczny sposób. Sensory optyczne windy Stilitz Duo nieustannie kontrolują trasę windy i sprawdzają, czy nie ma na niej żadnych przeszkód. Z kolei zainstalowana waga poinformuje, kiedy zostanie przekroczone maksymalne obciążenie windy. A dodatkowy akumulator umożliwia korzystanie z urządzenia nawet podczas awarii zasilania. 

Stiltz Duo – dobre rozwiązanie do biura

Winda biurowa Stiltz Duo to wygodne rozwiązanie, które ułatwi pracownikom z ograniczoną mobilnością poruszanie się w biurze. Niewielkie wymiary i cicha praca urządzenia sprawiają, że użytkowanie go obniży komfortu pracy pozostałych osób w pomieszczeniu. W firmie Windy Schodowe zajmujemy się kompleksowym doradztwem i przygotowujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.